C315C510GAG5TA7301
MFR.Part #
C315C510GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2324196
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 51pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS