C326C622J3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C326C622J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2270703
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 6.2nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS