C324C124F3G5TA7301
MFR.Part #
C324C124F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916163
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
120nF 2.54mm 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS