C325C683J3G5TA7301
MFR.Part #
C325C683J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2312522
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 68nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS