SSRH7H-M08169
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH7H-M08169
JLCPCB Part #
C1534698
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 16.9mH@10kHz 2 250V 500mΩ 800mA 插件 Common Mode Filters ROHS