C324C751F3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C324C751F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2348820
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 750pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS