C315C330G3G5TA
MFR.Part #
C315C330G3G5TA
JLCPCB Part #
C1639063
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 33pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS