C324C470K3G5TA7301
MFR.Part #
C324C470K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245652
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 47pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS