C324C241F3G5TA7301
MFR.Part #
C324C241F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2348757
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 240pF 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS