C323C241F3G5TA7301
MFR.Part #
C323C241F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2347201
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
240pF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS