C325C154K3G5TA
MFR.Part #
C325C154K3G5TA
JLCPCB Part #
C1641276
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150nF 25V C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS