C322C473K5R5TA7301
MFR.Part #
C322C473K5R5TA7301
JLCPCB Part #
C2169991
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS