C322C391F3G5TA
MFR.Part #
C322C391F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642004
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 390pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS