SBC8-470-372
MFR.Part #
SBC8-470-372
JLCPCB Part #
C1331689
Package
Plugin,D14xL12mm
Description
3.7A 40mΩ 47uH ±10% 插件,D14xL12mm Power Inductors ROHS