C320C182JDG5TA
MFR.Part #
C320C182JDG5TA
JLCPCB Part #
C1623240
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.8nF 1kV 2.54mm C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS