C317C681KDR5TA
MFR.Part #
C317C681KDR5TA
JLCPCB Part #
C1643306
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 5.08mm 680pF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS