T495C685K025ATE400
MFR.Part #
T495C685K025ATE400
JLCPCB Part #
C1954875
Description
-55℃~+125℃ 25V 400mΩ@100kHz 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS