C317C562F5G5TA7301
MFR.Part #
C317C562F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2423423
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 5.6nF 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS