C317C470G3G5TA7301
MFR.Part #
C317C470G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2318370
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 47pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS