C317C330G3G5TA7301
MFR.Part #
C317C330G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2318689
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 33pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS