C323C223J3G5TA7301
MFR.Part #
C323C223J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2270174
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 25V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS