C316C622K5G5TA7301
MFR.Part #
C316C622K5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2267916
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 50V 6.2nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS