SBCP-11HY471H
MFR.Part #
SBCP-11HY471H
JLCPCB Part #
C7355760
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
1.4A 470uH 660mA 760mΩ ±10% 插件,D=12.5mm Power Inductors ROHS