C315C911FAG5TA7301
MFR.Part #
C315C911FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2348741
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 910pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS