T550B756K075AT4252
MFR.Part #
T550B756K075AT4252
JLCPCB Part #
C4979192
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% Plugin,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors ROHS