C315C223G5G5TA7301
MFR.Part #
C315C223G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375717
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 22nF 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS