C315C332K3G5TA
MFR.Part #
C315C332K3G5TA
JLCPCB Part #
C1629549
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 3.3nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS