C315C161J3G5TA7301
MFR.Part #
C315C161J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2247464
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
160pF 25V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS