PHE448SB3330JR06
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PHE448SB3330JR06
JLCPCB Part #
C3810139
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 330pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS