C315C150J3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C315C150J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2247472
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
15pF 2.54mm 25V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS