T491D226K016AT4053
MFR.Part #
T491D226K016AT4053
JLCPCB Part #
C4984990
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS