ARR05A683MGS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ARR05A683MGS
JLCPCB Part #
C1649402
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 68nF X7R ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded