SK537C104MAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
SK537C104MAR
JLCPCB Part #
C1648620
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 500V X7R ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS