ALS81U392NF500
MFR.Part #
ALS81U392NF500
JLCPCB Part #
C5561750
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.2A@100Hz 31.8mm 3900uF 500V 61mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS