ALS70C472NF500
MFR.Part #
ALS70C472NF500
JLCPCB Part #
C1616387
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 20000hrs@85℃ 21.1A@10kHz 31.8mm 4700uF 500V 59mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS