ALS81H823LM063
MFR.Part #
ALS81H823LM063
JLCPCB Part #
C1615136
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 26.3A@10kHz 28.5mm 63.5mm 63V 8000hrs@105℃ 82000uF 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS