T491B685K010AT4838
MFR.Part #
T491B685K010AT4838
JLCPCB Part #
C1956930
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS