ALS81H511DA350
MFR.Part #
ALS81H511DA350
JLCPCB Part #
C3815524
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 292mΩ@100Hz 350V 36mm 510uF 52mm 6.4A@10kHz 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS