ALS71A361DA500
MFR.Part #
ALS71A361DA500
JLCPCB Part #
C1611111
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 360uF 36mm 5.1A@10kHz 500V 52mm 691mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS