ALS81H432KE200
MFR.Part #
ALS81H432KE200
JLCPCB Part #
C7072356
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.1A@10kHz 200V 22.2mm 4300uF 51mm 70mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS