ALS80H432KE200
MFR.Part #
ALS80H432KE200
JLCPCB Part #
C1614836
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.1A@10kHz 200V 22.2mm 4300uF 51mm 7000hrs@105℃ 70mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS