ALS81H202DE200
MFR.Part #
ALS81H202DE200
JLCPCB Part #
C1612003
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 131mΩ@100Hz 2000uF 200V 36mm 6000hrs@105℃ 82mm 9.1A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS