ALS70A273NW200
MFR.Part #
ALS70A273NW200
JLCPCB Part #
C1617620
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 169mm 17mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 200V 27000uF 28.3A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS