ALS81G823NS100
MFR.Part #
ALS81G823NS100
JLCPCB Part #
C1617183
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 194mm 29.4A@10kHz 31.8mm 77mm 82000uF 8mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS