C318C473G3G5TA
MFR.Part #
C318C473G3G5TA
JLCPCB Part #
C1644330
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 47nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS