ALS81C433QS200
MFR.Part #
ALS81C433QS200
JLCPCB Part #
C3812964
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 11mΩ@100Hz 194mm 200V 31.8A@10kHz 31.8mm 43000uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS