C317C200FAG5TA7301
MFR.Part #
C317C200FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2347891
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
20pF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS