ALS81C133QS450
MFR.Part #
ALS81C133QS450
JLCPCB Part #
C1618374
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 13000uF 16mΩ@100Hz 194mm 31.6A@10kHz 31.8mm 450V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS