ALS81A513NP100
MFR.Part #
ALS81A513NP100
JLCPCB Part #
C1615533
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mΩ@100Hz 146mm 27A@10kHz 31.8mm 51000uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS