ALS80P304NW040
MFR.Part #
ALS80P304NW040
JLCPCB Part #
C1617343
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3F 171mm 28.8A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS